Hlavní stránka

Nové produkty

Nové produkty
Všechny nové produkty
Andělské sošky

Andělské sošky

Spousty z vás už naše kouzelné andílky zná ale jak vlastně celý proces tvorby probíhá?Andělská soška

Ve skutečnosti se nejedná vůbec o jednoduchou záležitost ale baví nás a milujeme to, takže o to je vše vlastně jednoduší... :) ♥

Jak to tedy celé začalo? U různých sošek a figurek s andělskou tématikou, co jsou dnes na trhu nám zkrátka cosi chybělo...
Energie... Síla... Poselství.. Odkaz... Či snad nějaká ta malá dušička?
Jakýsi soubor hodnot, které nejsou na první pohled zřejmé ale zkrátka vytváří z andílka něco více než je jen standardní dekorace.

Sami jsme chtěli mít doma takového strážce, který by nás hlídal a stal se vlastně artefaktem, který by nám pomohl držet štít nad naším milujícím domovem... :)

Jak to ale zařídit? Ano, možná by šlo koupit si jakoukoliv sošku a po té ji teprve nabít námi příjemnou energií... Ale celý výrobní proces takto vyrobené "věci" je většinou neznámý, navíc nikdo vlastně s jistotou pořádně neví, jakou cestu od svého zrodu soška prošla a co si budeme povídat...
Řadově, pásově či strojově vyráběné "věci" zkrátka v sobě to podstatné postrádají. 
Což z nich vlastně dělá jen obyčejné "věci" a proto jsme o nich tak dosud hovořili... :) Museli jsme na to tedy jinak. ♥ :)
V první řadě ten z nás, kdo si rozumí s technikou vytvořil 3D model na počítači. (Ano správně, kdo nás již zná asi pochopí, že šlo o Mártyho) :D
Model jsme si nechali skrze 3D tiskárnu "vytisknout"... (Pořád si nemůžu zvyknout, že něco, co je prostorové a tedy 3D se dá vytisknout ale je to tak.) :)

Ručně malovaný andílekZ vytisknutého modelu jsme si vytvořili silikonovou formu, čímž skončila první část procesu.

Další část velice zkrátíme, protože to byl testovací a zkušební proces sám o sobě - kolik g a jak hustou sádru, poměr míchání apod. 
Připadali jsme si jak ve výzkumné laboratoři a nebudu lhát, první pokusy nedopadali moc dobře - ještě, že jsme pracovali s materiálem, který bylo možné recyklovat a tvořit tak znovu a znovu. 

Vše se tak nějak odehrávalo s menší a menší nadějí na úspěch než jsme si požádali o pomoc...
Věřte nebo ne, od té doby si prosíme o pomoc kdykoliv něco tvoříme... 
Největší pokorou totiž je přiznat si, že něco v těch našich lidských silách zkrátka není a že bez "nich" bychom to zkrátka nezvládli. ♥ :)

Začalo se dařit a pak přichází už řada na toho kreativnějšího z nás... (Markétka ♥)
Andílci se malují a obdařují se poselstvím, různými charakterizujícími barvami a přidělují se jim jména. :) ♥

Těžko říci čím to vlastně je, ale po celém procesu ještě před jejich domalováním, mají andílci už tak nějak předurčeno v sobě - komu a jak budou pomáhat. :)

Vždy, když Markét maluje ať už sošky nebo obrázek a já se jí třeba jen zeptám proč má tento andílek takovéto vlasy, nebo proč má takovouto barvu...
Odpoví, že to tak cítí... V tu chvíli vždy vím, že za ní zrovna stojí... :)

Všechny námi vyráběné sošky si můžete prohlédnout ZDE. :) ♥