Hlavní stránka

Nové produkty

Nové produkty
Všechny nové produkty
Co to jsou hřejivé obrazy? :)

Co to jsou hřejivé obrazy? :)

Co to vlastně jsou „hřejivé obrazy“?

Hřejivé obrazy pracují na bázi infrapanelů, tedy využívají infračervené záření, které se odráží od okolních předmětů a prohřívá především tkáně. Proudění infračervených paprsků, pozitivně reaguje na lidské tkáně a ohřívá je, čímž tvoří takzvané „pocitové teplo“. Tento pocit můžeme přirovnat ke slunečním paprskům, které na nás působí nejen během letních měsíců ale také během zimy - lyžaři jistě potvrdí příjemný pocit tepla od Sluníčka i ve vyšších horských sněhem obklopených oblastech. :)

Infrazáření jako takové má příznivé účinky nejen na lidský organismus, kdy je používáno například v inkubátorech, ale i na ten živočišný. (příkladem mohou být třeba zvířata z řádu plazů a mnoho dalších, kteří nemají přírodou danou schopnost udržení stálé teploty.)

Díky funkci infrazáření lze tak zkombinovat něco hezkého a zároveň užitečného. Výsledkem je překrásný designový prvek, který lze sladit s téměř jakýmkoliv interiérem a zároveň zahřeje na těle i na duši... ♥ 

Jako motivy na naše hřejivé obrázky používáme buď reprodukce našich vlastních obrazů nebo námi digitálně vytvořené obrázky. :)

Pokud budete mít konkrétní požadavek ať už na motiv, či na barvu rámu - vše je možné a stačí nás kontaktovat. :)

Podle čeho a jak se vybírá nejvhodnější výkon daného hřejivého obrazu zjistíte ZDE. :)